Filtruj

Praca Sekretarz Szkoly - Marcinkowice

1-2 z 2 ofert pracy

SEKRETARZ SZKOŁY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W MARCINKOWICACHSZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W MARCINKOWICACH
Marcinkowice

Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych, przygotowanie umów o pracę nauczycieli, kontrola nad terminowością wykonywania badań, obsługa sekretariatu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Sekretarka staż pracy ogółem - lata: 5...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JAKUBA SOBIESKIEGO W OŁAWIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JAKUBA SOBIESKIEGO W OŁAWIE
Oława

Zakres obowiązków: Organizacja pracy sekretariatu, dbanie o sprawny obieg dokumentów, prowadzenie spraw kadrowych nauczycieli, sporządzanie sprawozdań GUS, zakładanie i prowadzenie księgi uczniów (również w formie elektronicznej), wydawanie legitymacji szkolnych oraz zaświadczeń, ewidencjonowanie i ...

09.09.202409.09.2024