Filtruj

Praca Sekretarz Szkoly - Radziszów

1-3 z 3 ofert pracy

SEKRETARZ SZKOŁY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZOZOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZOZOWIE
Radziszów

Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu,praca z programem SIO Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie średnie z maturą,znajomość obsługi komputera...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sekretarz szkoły - praca w sekretariacie

nowa oferta
COSINUSCOSINUS
Kraków

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół iplacówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placó...

19.06.202419.06.2024

Sekretarz/ Pracownik administracji w Szkole Podstawowej

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 STOSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 STO
Kraków

Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO w Krakowie, zatrudni pracownika sekretariatu od 01.07.2024 r.Do obowiązków należeć będzie m.in.- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,- Prowadzenie spraw uczniowskich,- Wykonywanie wszelkich czynności związanych z ruchem uczniów...

07.06.202407.06.2024