Filtruj

Praca Sekretarz - Sośnicowice

1-3 z 3 ofert pracy

SEKRETARZ W PRZEDSZKOLU

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE W SOŚNICOWICACHMIEJSKIE PRZEDSZKOLE W SOŚNICOWICACH
Sośnicowice

Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie; obsługa pakietu MS OFFICE, zakres zadań: prowadzenie prawidłowego obiegu dokumentów, zgodnie z instrukcją kancelaryjną, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowanie zleconych dokumentów, sprawozdań, pism, listów, sporządzenie stosownej d...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sekretarz Szkoły

COSINUSCOSINUS
Bytom

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.Twój zakres obowiązkówprowadzenie dokumentacji biuro...

04.09.202404.09.2024

REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I INWESTYCJI

RACIBORSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O.RACIBORSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O.
Racibórz

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: 1. Kompletowanie dokumentacji, terminowe przygotowywanie i składanie ofert zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych 2. Przygotowywanie pism uzupełniających w trakcie postępowania przetargowego 3. Weryfikacja umów przetargowych 4. Współpraca z innymi działami...

02.09.202402.09.2024