Filtruj

Praca Selekt

Wynagrodzenie

Agencja Reklamy SELEKT zatrudni: Pracownik Drukarni/Montażysta

MARCINMARCIN
Tarnowskie Góry

GRUPA ETNA Agencja Reklamy SELEKT zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik Drukarni/Montażysta Zakres obowiązków: · Obsługa urządzeń drukarni ( drukarek cyfrowych, plotera tnącego ,laminatora). · Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy. · Obróbka , cięcie i przygotowanie materiałów...

15.05.202415.05.2024

Agencja Reklamy SELEKT zatrudni na stanowisko: Grafik komputerowy

GRUPA ETNA Agencja Reklamy SELEKT zatrudni pracownika na stanowisko: Grafik komputerowy Obowiązki: · Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych na zamówienie klienta indywidualnego jak i biznesowego. · Projektowanie ulotek, banerów, wizytówek, plakatów, tworzenie wizualizacji oraz...

PRACOWNIK PRODUKCJI

MRS SELEKT 2 SP. Z O.O. SP. K.MRS SELEKT 2 SP. Z O.O. SP. K.
Piła

Zakres obowiązków: Obsługa taśmy produkcyjnej, załadunek i rozładunek wózkiem widłowym ładunku (odpady) z samochodu. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny, do 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, trzy zmiany, od pn. do pt. w godz. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Wymagania: wykształcenie - z...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0127 s