Filtruj

Praca Sepi - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromechanik

MOLTTONMOLTTON
Gniezno

Zakres obowiązków: Praca w Dziale Utrzymania Ruchu, Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, Diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii, Wykonywanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych, Zgłaszanie zapotrzebowania na części wymienne maszyn oraz urz...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

nowa oferta
ECO RAVEN SP. Z O.O.ECO RAVEN SP. Z O.O.
Kostrzyn

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą Twój zakres obowiązków prowadzenie rozliczeń spółki, księgowanie zdarzeń gospodarczych, przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych, sporządzanie deklaracji i prowadzenie do...

28.05.202428.05.2024

PRACA ZDALNA- bez doświadczenia!!!

SPECJALISTA DS.REKRUTACJISPECJALISTA DS.REKRUTACJI
Września

Nie musisz mieszkać w danej lokalizacji aby aplikować pod ogłoszeniem! Sposobów na zarabianie w Internecie jest wiele. Jedne są lepsze, inne są całkiem złe,jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił w branży w której inflacja działa na Naszą korzyść! Kładziemy...

24.05.202424.05.2024
od 3500 zł