Filtruj

Praca Service - Jasło

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

F.U.H. AUTO - SERVICE JANUSZ ORLIŃSKIF.U.H. AUTO - SERVICE JANUSZ ORLIŃSKI
Jasło

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Naprawa samochodów...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Jasło

Zakres obowiązków: Naprawa instalacji elektrycznej w samochodach osobowych i dostawczych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Naprawa samochodów...

Merchandising_ekspozycja kosmetyków_drogerie !

SALES SERVICESALES SERVICE
Krosno

Firma Sales Service poszukuje osób do współpracy z naszym klientem, liderem rynku. Miejsce pracy: Krosno i okolice Zakres pracy: · Merchandising kosmetyków makeup · Wykładanie towaru w drogeriach . Czyszczenie mebli · Przyjmowanie towaru · Weryfikacja cen · Zachowanie standardów merchandisin...

03.04.202403.04.2024