Filtruj

Praca Serwisant Instalacji - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

Serwisant Maszyn Barwiących FAST Zielona Góra

nowa oferta
IWONAIWONA
Zielona Góra

Umowę o pracę w systemie jednozmianowym bez pośredników Pracę w młodym rozwijającym się zespole Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych Przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy Grupowe ubezpieczenie PZU Pakiet opieki medycznej LUX-MED Dofinansowanie posiłków SMART LUNCH Niezbędne narzęd...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

14.05.202414.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0518 s