Filtruj

Praca Serwisant Maszyn Przemyslowych - Tychy

1-2 z 2 ofert pracy

Elektryk - serwisant maszyn

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Tychy

Zadania: Prowadzenie prac serwisowych i konserwacyjnych maszyn górniczych pod ziemią Udział w pracach modernizacyjnych i wprowadzaniu modyfikacji Wymagania: Wykształcenie o kierunku elektryk, elektronik lub automatyk Doświadczenie w naprawianiu urządzeń przemysłowych Podstawowa umiejętności czytania...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant maszyn i urządzeń

CASP SYSTEM SP. Z O.O.CASP SYSTEM SP. Z O.O.
Jaworzno

Powstała w 2000 r. firma Casp System Sp. z o. o., to uznany dostawca urządzeń i systemów z zakresu automatyki przemysłowej oraz badań nieniszczących. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku, poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych osób, które dołączą do naszego zespołu technicznego. DO TWOICH...

21.05.202421.05.2024