Filtruj

Praca Serwisant Maszyn - Dziergowice

1-3 z 3 ofert pracy

SERWISANT MASZYN

Dziergowice

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE BADAŃ TECHNICZNYCH MASZYN ZGODNIE Z OKRESOWĄ PROCEDURĄ, DBANIE O TERMINOWOŚĆ SKŁADANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ DO KLIENTÓW, DBANIE O STANOWISKO PRACY, TERMINOWOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE-NIEPEŁNE, PODS...

21.08.202421.08.2024

Serwisant maszyn i urządzeń - branża gastronomiczna

POLMARKUSPOLMARKUS
Pyskowice

Twój zakres obowiązków Naprawa maszyn na terenie firmy, Naprawa maszyn w siedzibie klienta, Dostawa maszyn do klienta, szkolenie klientów z obsługi maszyn, Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami, Doradztwo techniczne oraz serwisowe, Prow...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Sieroniowice

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie ewidencji wózków widłowych na magazynie Dbanie o prawidłowy stan sprzętu oraz infrastruktury Dbanie o terminowość prac konserwacyjnych, remontów i przeglądów maszyn oraz urządz...

19.08.202419.08.2024