Filtruj

Praca Serwisant Maszyn - Łagiewniki

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant maszyn vendingowych.

MICHAŁMICHAŁ
Łagiewniki

Firma Moden specjalizuje się w obsłudze oraz sprzedaży automatów vendingowych . Działamy na rynku od ponad piętnastu lat zapewniając naszym odbiorcą zimne, ciepłe napoje oraz przekąski. Posiadamy dużą flotę automatów na terenie Dolnego Śląska. Stanowisko: Serwisant maszyn vendingowych. Praca na t...

13.08.202413.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Serwisant maszyn rolniczych

nowa oferta
AGROASAGROAS
Tworzyjanów

Liczymy na Twoje wsparcie w zakresie: naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej maszyn rolniczych uruchamianiu maszyn u Klienta wraz z niezbędnym szkoleniem z obsługi weryfikację maszyn rolniczych pod kątem potencjalnej naprawy po sezonie doradztwa i szkolenia technicznego w zakresie prawidłowej eksploa...

11.09.202411.09.2024

MECHANIK- SERWISANT

AGROWIEC REMIGIUSZ WEŻGOWIECAGROWIEC REMIGIUSZ WEŻGOWIEC
Starczówek

Zakres obowiązków: naprawa maszyn rolniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH doświadczenie mile widziane...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0239 s