Filtruj

Praca Serwisant Mechanik - Bzinica Stara

1-2 z 2 ofert pracy

SERWISANT URZĄDZEŃ UDOJOWYCH

CZESŁAWA HANDYDRAJ CENTRUM OGRODNICZE FLORINACZESŁAWA HANDYDRAJ CENTRUM OGRODNICZE FLORINA
Bzinica Stara

Zakres obowiązków: Serwis urządzeń udojowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - samodzielność umiejętność - czytanie rysunku technicznego umiejętność - obsługa elektronarzędzi umiejętność - dyspozycyjność Doświadczenie w montażu hal urządzeń (mechanika, układy pneumatyczne,...

16.02.202416.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant urządzeń udojowych wyposażenia budynków inwentarskich monter

CENTRUM OGRODNICZE FLORINACENTRUM OGRODNICZE FLORINA
Lubliniec

Przyjmę pracownika na stanowisko serwisant urządzeń udojowych Monter wyposażenia budynków inwentarskich. Wymagania prawo jazdy kategorii B do 3,5 tony na samochód dostawczy . Dobra znajomość obsługi komputera. Praca od poniedziałku do piątku. Rejon województwo opolskie, śląskie. Kontakt mailowy ...

18.04.202418.04.2024
od 6000 zł