Filtruj

Praca Serwisant Mechanik - Durdy

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK/ SERWISANT PILAREK KOSIAREK STIHL

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Durdy

Numer oferty: StPr/24/0610Obowiązki:Bieżące naprawy oraz serwis pilarek spalinowych, kosiarek STIHLWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie na podobnym stanowiskuWykształcenie:zasadnicze branżoweMiejsce pracy: 39-450 Durdy 141, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackieRod...

10.06.202410.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Durdy

Zakres obowiązków: Bieżące naprawy oraz serwis pilarek spalinowych, kosiarek STIHL Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku staż pracy ogółem - lata: 1...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SERWISANT, mechanik, sprzętu ogrodniczego, pił spalinowych

ANNAANNA
Baranów Sandomierski

Autoryzowany dealer marki STIHL poszukuję pracowników na nowy obiekt w Baranowie Sandomierskim na stanowisko SERWISANT, MECHANIK sprzętu ogrodniczego, leśnego, piły spalinowe wraz z obsługą klienta. Zakres obowiązków: diagnozowanie i naprawa maszyn ogrodniczych i leśnych obsługa klienta dbanie o wi...

13.06.202413.06.2024
od 4300 zł