Filtruj

Praca Serwisant Monter - Karminiec

1-3 z 3 ofert pracy

SERWISANT/MONTER

PROTECH PROSTA S. A.PROTECH PROSTA S. A.
Karminiec

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 1...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant monter

MARCINMARCIN
Ostrów Wielkopolski

Przyjmę serwisanta montera praca w 80%w delegacji osoba do Przyuczenie. Mało spotykane SPRZĘTY. Mile widziane podstawy znajomości elektryki, elektroniki jak i prawo jazdy umiejętność posługiwania się elektro-narzedziami. Osoba którym mama kazała iść do pracy dziękuję nie marnuj swojego i mojego cza...

31.08.202431.08.2024
od 3333 zł

Monter, serwisant klimatyzacji i urządzeń chłodniczych | FOLREC

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Witaszyce

Poszukujemy pracownika na stanowisko monter/serwisant klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Do zadań pracownika należeć będą: montaż instalacji, przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa urządzeń sanitarnych (klimatyzacji, wentylacji itp), wykonywanie napraw i usuwanie usterek, sporządzanie dokument...

19.08.202419.08.2024
od 3500 zł