Filtruj

Praca Serwisant Urzadzen Klimatyzacyjnych - Kraków

Pomocnik serwisanta branża HVAC - płatny staż/praktyka dla studentów

BIUROBIURO
Kraków

MANOR POLSKA SP. Z O.O. Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem poszukuje osoby chętnej do odbycia płatnego stażu/praktyki na stanowisku pomocnika serwisanta. Zakres obowiązków: pomoc przy serwisie, przeglądach, naprawach, montażach urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy: możliwoś...

21.05.202421.05.2024
Praktykapraktyka

Serwisant instalacji sanitarnych - automatyk

GABRIELA FIREKGABRIELA FIREK
Kraków

Firma Itrons powstała na fundamencie kreatywnego pomysłu budowania dynamicznej, otwartej koncepcyjnie firmy kompleksowo odpowiadającej na potrzeby klientów. Czyste i proste zasady profesjonalnego traktowania odpowiedzialności jaką jest zrealizowanie zadania dla klienta, stało się wizytówką firmy. Za...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SERWISANT DO TECHNICZNEGO UTRZYMANIA OBIEKTU

AGNIESZKA SOKÓŁ SOKÓŁKAAGNIESZKA SOKÓŁ SOKÓŁKA
Przytkowice

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0500 s