Filtruj

Praca Serwisant Urzadzen - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Rzeszów

Opis stanowiska: sprzedaż produktów oraz technologii do uzdatniania wody w zakładach przemysłowych na podległym terenie (woj. lubelskie i podkarpackie), budowanie relacji z istniejącymi klientami, praca nad utrzymaniem posiadanego rynku – regularne wizyty, rozwój rynku, nawiązywanie nowych relacji, ...

26.05.202426.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy - woj. podkarpackie (m/k)

GABRIELAGABRIELA
Rzeszów

Aktualnie dla naszego Klienta, firmyspecjalizującej się we wprowadzaniu nowoczesnych metod uzdatniania wody przemysłowej,poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy (m/k) Opis stanowiska: praca na terenie województwa podkarpackiego, sprzedaż produktów oraz technologii do uzdatniania...

22.05.202422.05.2024

Serwisant instalacji HVAC

EKO-SANIT SP. Z O.O.EKO-SANIT SP. Z O.O.
Rzeszów

Opis stanowiska:- serwis urządzeń instalacji klimatyzacyjnych - diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie- montaż i uruchamianie nowych urządzeń- serwisy i konserwacja maszynWymagania:- umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwania- umiejętność obsługi sterowników i automatyki- odpowiedzialność or...

20.05.202420.05.2024