Filtruj

Praca Serwisant - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

SERWISANT OPON

nowa oferta
KUBICKI MAREKKUBICKI MAREK
Tarnobrzeg

Zakres obowiązków: wymiana i naprawa opon Praca w godz 8-16 Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - gimnazjalne Chęci do pracy....

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tarnobrzeg

Numer oferty: StPr/24/0580Obowiązki:wymiana i naprawa oponPraca w godz 8-16Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:gimnazjalneWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechanicznePozostałe wymagania:Chęci do pracy.Miejsce pracy: Warszawska...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Serwisant- elektryk

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Stalowa Wola

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

19.05.202419.05.2024