Filtruj

Praca Serwisant - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Serwisu ds. urządzeń HVAC

SMART-HRSMART-HR
Zielona Góra

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Uruchamianie urządzeń chłodniczych, takich jak agregaty chłodnicze scrollowe i śrubowe, rooftopy oraz centrale wentylacyjne, Obsługa i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach, Diagnozowanie i naprawa urządzeń, Udzielanie wsparcia ...

09.06.202409.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

08.06.202408.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SERWISANT - PRODUKCJA I NAPRAWA PLANDEK

Zakres obowiązków: wg zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Znajomość rysunku technicznego...

06.06.202406.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0510 s