Filtruj

Praca Sezonowa - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię sprzedawcę

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Szczecinek

W związku z dynamicznym rozwojem, zatrudnimy sprzedawcę do pracy w Cukierni Oleńka w Szczecinku. Możliwość pracy od zaraz na sezon do końca września bądź na stałe. Opis stanowiska: Sprzedaż naszych wyrobów Obsługa klientów Dbałość o ekspozycje towaru Nasze oczekiwani: Otwartość, komunikatywność, c...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Gdańsk, Rumia, Kołobrzeg, Słupsk, Koszalin, Szczecinek, Wejherowo, Gdynia, Kościerzyna, Starogard Gdański, Kwidzyn, Bytów, Lębork, Pruszcz Gdański, Tczew, Puck, Malbork, Białogard, Władysławowo, Czersk, Gryfice, Kartuzy, Goleniów, Nowogard, Kamień Pomorsk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Praca Kelner// Kelnerka

RANCZO PANDEROSSARANCZO PANDEROSSA
Marcelin

Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w dobrej atmosferze i prestiżowym miejscu. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerka. Praca weekendowa /sezonowa / na stałe ZAKRES OBOWIĄZKÓW/OCZEKIWANIA kompleksowa obsługa gości; przygotowanie sali; serwowanie potraw i napoi; u...

18.04.202418.04.2024