Filtruj

Praca Sezonowa - Zakopane

1-3 z 3 ofert pracy

Fryzjer Zakopane

nowa oferta
PASJAPASJA
Zakopane

Pracuj z nami Praca stalla lub dorywczo .Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą zadzwoń powiedz na jakim etapie jesteś twoje doświadczenie i chęć pracy pomoże ustalić wysokość wynagrodzenia z doświadczenia możemy powiedzieć ze dobry fryzjer zarabia 5000-7000tys wszystko zależy jednak od twojego zaangaż...

26.04.202426.04.2024

Restauracja McDonalds w Zakopanem ul.Krupówki 26

nowa oferta
MCDONALD’SMCDONALD’S
Zakopane

•Restauracja McDonald's w Zakopanem ul.Krupówki 26 zatrudni pracowników na stanowisko Pracownik restauracji, pracownik zmiany nocnej, pracownik McCafe, Pracownik sezonowy i pracownik młodociany. Z Naszej strony oferujemy: umowę o pracę, elastyczny czas pracy, możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, ...

25.04.202425.04.2024

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Kraków, Rzeszów, Tarnobrzeg, Dębica, Nowy Sącz, Wieliczka, Tarnów, Jędrzejów, Przemyśl, Jarosław, Brzesko, Sanok, Krosno, Biłgoraj, Staszów, Jasło, Bochnia, Busko Zdrój, Gorlice, Dąbrowa Tarnowska, Mielec, Zakopane, Niepołomice, Brzozów, Kolbuszowa, Leżaj

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0223 s