Filtruj

Praca Shell - Zawiercie

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca w transporcie Międzynarodowym C+E

nowa oferta
SMART-HRSMART-HR
Zawiercie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Prowadzenie pojazdu typu TANDEM w ruchu międzynarodowym. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: Posiadania Prawa jazdy kategorii C+E oraz karty kierowcy, Aktualnych badań psychologicznych, Posiadanie Kursu ADR (podstawowego) będzie dod...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zawiercie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie pojazdu typu TANDEM w ruchu międzynarodowym. WYMAGANIA: Posiadania Prawa jazdy kategorii C+E oraz karty kierowcy, Aktualnych badań psychologicznych, Posiadanie Kursu ADR (podstawowego) będzie dodatkowy atutem. OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie, Stabilne zatrudni...

13.05.202413.05.2024

Non-Functional Testing Engineer

nowa oferta
REPLYREPLY
Dąbrowa Górnicza

Responsibilities Manage and follow non functional QA methodology on our FinTech Platform based on Openshift, Cooperate closely with the architects and devops for any infrastructure change, Design, create, plan and execute non functional tests on preproduction environments Documents results; offer ob...

16.05.202416.05.2024