Filtruj

Praca Sia - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Koordynator Punktów Gastronomicznych Częstochowa

SWEET GALLERYSWEET GALLERY
Częstochowa

Dołącz do jednej z największych i najszybciej rozwijających się sieci Street Food w Polsce! W związku z dynamicznym rozwojem sieci, firma SWEET GALLERY właściciel marek Bafra Kebab, Lodolandia & Kołacz na Okrągło oraz Si Gelato, poszukuje Koordynatora punktów gastronomicznych (z czynnym prawem ...

21.05.202421.05.2024
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Logopeda, psycholog, terapeuta SI, pedagog,

CENTRUM IN CORPORECENTRUM IN CORPORE
Częstochowa

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Olsztynie k. Częstochowy zatrudni: Logopedę, psychologa, pedagoga, terapeutę SI. Więcej informacji pod nr tel. 880-760-413Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres @...

06.05.202406.05.2024

NAUCZYCIEL 3/18

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCHANOWICACHZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCHANOWICACH
Kochanowice

Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem ( 3 godz. tygodnowo, wg planu lekcji tj. 7.45-15.05). Okres zatrudnienia od 01.09.2024 r. - 30.06.2025 r. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie licencjat/magisterskie. Kwalifikacje pedagogiczne. Kwalifikacje do prowadzen...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0208 s