Filtruj

Praca Sieci Elektroenergetyczne - Jarosław

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTRYK

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jarosław

Zakres obowiązków: Bieżąca naprawa urządzeń i maszyn, przegląd i naprawa instalacji elektrycznej. Wymagania: umiejętność - Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napi...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Oferta pracy dla Automatyka - zapraszamy do aplikowania

EUROSERVICE ZPT W SUROCHOWIE SP. Z O.O.EUROSERVICE ZPT W SUROCHOWIE SP. Z O.O.
Surochów

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika nastanowisko: AUTOMATYK Opis stanowiska: Nadzór nad siecią sterowników PLC oraz systemem SCADA. Programowanie i obsługa sterowników automatyki. Optymalizacja i modernizacja w obszarze automatyki oraz w...

20.06.202420.06.2024