Filtruj

Praca Sieci Elektroenergetyczne - Ostrowiec Świętokrzyski

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTRYK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostrowiec Świętokrzyski

Numer oferty: StPr/24/1088Obowiązki:Montaż, diagnoza, naprawa instalacji i podzespołów oraz urządzeń elektrycznych i elektromagnetycznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kVWymagania ...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ELEKTRYK

PH METALOWIEC ROBERT GAWRONPH METALOWIEC ROBERT GAWRON

Zakres obowiązków: Montaż, diagnoza, naprawa instalacji i podzespołów oraz urządzeń elektrycznych i elektromagnetycznych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV...