Filtruj

Praca Sieci Handlowe B - Sieradz

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta powierzchni sprzedaży/ Kasjer - os. niepełnosprawna

DOROTA SMOLAREKDOROTA SMOLAREK
Sieradz

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje Kandydatów/-ek do Ogólnopolskiej Sieci Handlowej na stanowisko: Doradca Klienta powierzchni sprzedaży i o...

08.05.202408.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA INSTAL MAREK LEWANDOWSKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA INSTAL MAREK LEWANDOWSKI
Miedze

Zakres obowiązków: Wykonywanie sieci energetycznych i instalacji Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Elektryk* uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV Mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na ...

07.05.202407.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0689 s