Filtruj

Praca Sieci Informatyczne - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Sklepu Drogeryjnego

nowa oferta
HEBE JERONIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJAHEBE JERONIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJA
Koszalin

Kierownik Sklepu Drogeryjnego Miejsce pracy: Koszalin Twój zakres obowiązków Odpowiedzialność za realizację planu budżetowego podległego sklepu, celów sprzedażowych oraz kluczowych wskaźników biznesowych (ilościowych i jakościowych) Zarządzanie podległym zespołem (planowanie grafików pracy, określan...

10.06.202410.06.2024

Praca na stanowisku Informatyk

SP ZOZ MSWIA W KOSZALINEISP ZOZ MSWIA W KOSZALINEI
Koszalin

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Koszalinie poszukuje pracownika na stanowisko: INFORMATYK Oferujemy: stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia; szkolenia IT; dostęp do n...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. IT

LISIT STANISŁAW LISLISIT STANISŁAW LIS
Koszalin

Zakres obowiązków: Obsługa informatyczna firm (produkcyjne, hotele, itd..) Konfiguracja oprogramowania, sieci komputerowej, aktualizacje oprogramowania. Dbanie o sprawne funkcjonowanie komputerów i wszystkich elementów w sieci komputerowej. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne uprawnie...

06.05.202406.05.2024