Filtruj

Praca Sieci Wod Kan - Czerwieńsk

1-3 z 3 ofert pracy

ODCZYTYWACZ WODOMIERZY

POMAK SP. Z O.O.POMAK SP. Z O.O.
Czerwieńsk

Zakres obowiązków: - zdalny odczyt wodomierzy na terenie Gminy Czerwieńsk, - dostarczenie rachunków odbiorcom, - kontrolowanie i analiza wielkości zużycia wody i odprowadzania ścieków, - przeprowadzanie kontroli wodomierzy i analiza prawidłowości ich działania, - zgłaszanie awarii urządzeń i instala...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Czerwieńsk

Numer oferty: StPr/24/0387Obowiązki:- zdalny odczyt wodomierzy na terenie Gminy Czerwieńsk,- dostarczenie rachunków odbiorcom,- kontrolowanie i analiza wielkości zużycia wody i odprowadzania ścieków,- przeprowadzanie kontroli wodomierzy i analiza prawidłowości ich działania,- zgłaszanie awarii urząd...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Montera sieci wod.kan.gaz ZATRUDNIĘ

PIOTRPIOTR
Zielona Góra

Szukam montera/instalatora sieci zewnętrznych wodociagowych, kanalizacyjnych, gazowych. Praca w rejonie Zielonej Góry i okolicach. Atrakcyjne wynagrodzenie_Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Zainteresowany- Zadzwoń lub napisz. 6*9*6*1*0*5*6*3*7...

10.05.202310.05.2023