Filtruj

Praca Sieci Wod Kan - Nowy Dwór Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

Monter sieci wod-kan

WOD-KANWOD-KAN
Nowy Dwór Gdański

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter zewnętrznych sieci sanitarnych wod-kan Oferujemy: •Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku, •Prestiżowe wyzwania realizacyjne, •Brak delegacji, codzienny powrót po pracy do domu, •Dojazd do pracy, ...

09.05.202409.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki do budowy przyłączy wod-kan +obsługa wypożyczalni

ARTIGON SP. Z O.O.ARTIGON SP. Z O.O.
Pszczółki

Zakres obowiązków: obsługa koparki oraz sprzętów budowlanych przy realizacjach związanych z budową przyłączy/sieci wod-kan oraz innych zleconych pracach ziemnych dbanie o porządek na magazynie sprzętowym konserwacja i czyszczenie sprzętów budowlanych (zagęszczarek, młotów itp) wydawanie z magazy...

20.05.202420.05.2024
od 6000 zł

Monter instalacji sanitarnych/ hydraulik/ hydraulicy/ WOD-KAN

PATRYKPATRYK
Tczew

HYD-REM Krzysztof Rembisz jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w zakresie budowy instalacji sanitarnych, sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Poszukujemy monterów na stanowisko monter instalacji sanitarnych oraz monter zewnętrznych instalacji sanitarnych, którzy pomogą na...

10.05.202410.05.2024