Filtruj

Praca Sieci Wodno Kanalizacyjne - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik drogowy

PIOTRPIOTR
Rzeszów

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe. Obsługa ręcznych maszyn budowlanych. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, w tym kierowanie ruchem i ustawianie oznakowania. Montaż instalacji w t...

17.05.202417.05.2024
od 26 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI I INSTALACJI I SANITARNYCH

GASKOP GRZEGORZ POTWORA ZBIGNIEW PRZYSTASZ S. C.GASKOP GRZEGORZ POTWORA ZBIGNIEW PRZYSTASZ S. C.
Strzyżów

Zakres obowiązków: Wykonywanie postawowych prac sanitarnych. Dokładność i dbałość o jakość wykonywanego zadania. Wykonywanie i pomoc pdczas instalacji wodno - kanalizacyjnej i C. O. Instalacje wentylacji i klimatyzacji. Przestrzeganie zasad i przepisów bhp i ppoż. Wymagania: wykształcenie - podstaw...

15.05.202415.05.2024