Filtruj

Praca Siemianowice - Rybnik

1-3 z 3 ofert pracy

Tajemniczy klient w banku

QLTS SP. Z O.O.QLTS SP. Z O.O.
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Zabrze, Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Zawierci

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu! Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna , gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje 2 godziny pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, kom...

26.04.202426.04.2024

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Katowice, Oświęcim, Myślenice, Nowy Targ, Bielsko-Biała, Żywiec, Jastrzębie Zdrój, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Limanowa, Mikołów, Olkusz, Andrychów, Rybnik, Jaworzno, Skawina, Cieszyn, Mysłowice, Knurów, Chrzanów, Kęty, Sucha Beskidzka, Wadowice, Tychy, R

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

zlecę wykonanie instalacji c.o., instalacji wod-kan i gazowe

nowa oferta
INSTALSERWISINSTALSERWIS
Gliwice

Zlecę wykonanie instalacji c.o., instalacji wod-kan i gazowej- Gliwice, Chorzów, Piekary Śląskie, Katowice, Siemianowice Śląskie...

27.04.202427.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0165 s