Filtruj

Praca w Siemiatycze

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetyczka/Stylistka panokci

JUSTYNAJUSTYNA
Siemiatycze

Być moze jedno z tych stanowisk czeka właśnie na Ciebie! Ponownie poszukujemy dziewczyny z wykształceniem w kierunku kosmetycznym, ewentualnie osoby po szkoleniach wykonującej: 1.Stylizację oka (laminacja, henna, przedłużanie rzęs), makijaże/ 2. Sylizację paznokci (manicure i pedicure/ hybrydowy i ...

13.09.202313.09.2023
od 1000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

Kłyzówka

Zakres obowiązków: Utrzymywanie porządku w danym obiekcie, sprzątanie pomieszczeń w środku i na zewnątrz Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

26.03.202426.03.2024

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

POWIATOWY URZĄD PRACY W SIEMIATYCZACHPOWIATOWY URZĄD PRACY W SIEMIATYCZACH
Kłyzówka

Utrzymywanie porządku w danym obiekcie, sprzątanie pomieszczeń w środku i na zewnątrz...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0419 s