Filtruj

Praca Silniki - Droszków

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK

CENTRUM KOŁA WIOL-MAR WIOLETTA PAWLAKCENTRUM KOŁA WIOL-MAR WIOLETTA PAWLAK
Droszków

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za naprawy pojazdów osobowych i dostawczych (serwisy olejowe, układy hamulcowe, zawieszenia, rozrządy, silniki, układy wydechowe, klimatyzacja, opony) Od kandydata oczekujemy samodzielności, punktualności, sumienności i ch...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Droszków

Numer oferty: StPr/24/0617Obowiązki:Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za naprawy pojazdów osobowych i dostawczych (serwisy olejowe, układy hamulcowe, zawieszenia, rozrządy, silniki, układy wydechowe, klimatyzacja, opony)Od kandydata oczekujemy samodzielności, punktualności, s...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych

nowa oferta
JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Zielona Góra

Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych Miejsce pracy: Zielona Góra Twój zakres obowiązków Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Nasze wymagania Mocne podstawy elektrotechniki - znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników. Mocne po...

14.05.202414.05.2024
Praktykapraktyka