Filtruj

Praca Silniki - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK MAGAZYNOWY / BELOWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łódź

Numer oferty: StPr/24/2042Obowiązki:Praca na hali i na placu z surowcami wtórnymi, załadunki i rozładunki samochodu,Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bzepiecznej wymiany butli LPG uzykując uprawnienia kierowcy wózka jedniop...

21.05.202421.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PHU TRANS-SUR BOGDAN KIERPHU TRANS-SUR BOGDAN KIER
Łódź

Zakres obowiązków: Praca na hali i na placu z surowcami wtórnymi, załadunki i rozładunki samochodu, Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bzepiecznej wymiany butli LPG uzykując uprawnienia kierowcy wózka jedniopwego oraz do w...