Filtruj

Praca Skladacz - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

MONTAŻYSTA STOLARKI OKIENNEJ

OKNA SZAŁACHA JERZY SZAŁACHAOKNA SZAŁACHA JERZY SZAŁACHA
Lublin

Zakres obowiązków: montaż i demontaż stolarki okiennej, przygotowywanie do montażu; sprawdzenie pracy po montażu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Monter / składacz okien uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa elektronarzędzi staż pracy ogółem - lata: 1 umiejęt...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter / składacz okien

POWIATOWY URZĄD PRACY W LUBLINIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W LUBLINIE
Lublin

Cięcie profili aluminowych, frezowanie, zagniatanie, składanie okien i drzwi....

16.04.202416.04.2024

MONTER / SKŁADACZ OKIEN

Lublin

Zakres obowiązków: Cięcie profili aluminowych, frezowanie, zagniatanie, składanie okien i drzwi. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe um...