Filtruj

Praca Sklep Jubilerski

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynowy

nowa oferta
Wrocław

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Do twoich zadań będzie należało: Kompletacja zamówień Obsługa skanera Proste prace magazynowe Oczekujemy: Nie wymagamy doświadczenia! Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, bez nocek Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Możliwość samodzielnego ...

27.05.202427.05.2024

Praca pw sklepie jubilerskim

MIRIAMMIRIAM
Jarosławiec

Obowiązki: Obsługa klienta. Dbanie o czystość i porządek w sklepie. Przyjmowanie dostaw. Wykładanie towarów. Praca na kasie fiskalnej. Dbanie o ekspozycję produktów. Przygotowywanie i sprzedaż produktów. Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji działu. Przyjmowanie i ekspozycja towaru. Wymagania...

06.05.202406.05.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca nad morzem, sklep jubilerski z zakwaterowaniem Sarbinowo

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Sarbinowo

Praca w sklepie Jubilerskim w miejscowości Sarbinowo. Praca ma charakter łączony ze sprzątaniem czterem pokoi w pensjonacie. Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych na kontakt z klientem, sumiennych, uczciwych, uśmiechniętych ,(mile widziani Maturzyści!) Praca w okresie czerwiec-wrzesień. Oferuj...

07.04.202407.04.2024
od 5000 zł