Filtruj

Praca Sklep Motoryzacyjny - Sanok

1-2 z 2 ofert pracy

OBSŁUGA KLIENTA - SKLEP MOTORYZACYJNY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WULKANEX KRZYSZTOF STAPIŃSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WULKANEX KRZYSZTOF STAPIŃSKI
Sanok

Zakres obowiązków: Obsługa klienta związana ze sprzedażą/zamawianiem części oraz ustalanie z klientem napraw pojazdów mechanicznych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - kultura osobista umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 [I...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sanok

Numer oferty: StPr/24/0229Obowiązki:Obsługa klienta związana ze sprzedażą/zamawianiem części oraz ustalanie z klientem napraw pojazdów mechanicznychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: kultura osobista doświadczenie w pracy w zespole Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymag...