Filtruj

Praca Sklep Rowery - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant - Sprzedawca Martes Sport

MARTES SPORT SP. Z O.O.MARTES SPORT SP. Z O.O.
Opole

Interesujesz się sportem? Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie? Dołącz do grona najlepszych! Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Opolu poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Цікавишся спортом? Ти людина повна ентузіазму і до того хотів би от...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz 135,136,138,141

JAROSŁAWJAROSŁAW
Opole

Praca dla doświadczonych spawaczy 135/136,138,141 Nie wymagamy aktualnych certyfikatów tylko doświadczenia w powyższych metodach.Praca z poziomu 0 oraz na wysokościach. Mile widziana znajomość języka Angielskiego, nie jest to warunek konieczny. Praca w Danii na różnych projektach. Legalne zatrudni...

17.11.202317.11.2023
od 130 zł

PRACOWNIK MONTAŻU - STOLARZ (M/K)

nowa oferta
ABJOBSERVICE POLSKAABJOBSERVICE POLSKA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w firmie specjalizującej się w prefabrykowanych systemach ściennych i sufitowych dla rynku biznesowego Polega na budowie ścian dla biur (ścianki działowe, sufity podwieszane), sklepów, domów itp., na budowanie drewnianego szkieletu z izolacją między nimi i pokryciem z blachy...

27.04.202427.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0743 s