Filtruj

Praca Sklep Rtv Agd - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Piotrków Trybunalski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMAGANIA: komun...

26.04.202426.04.2024

Kierownik ds. Sprzedaży i Usług Media Expert - Tomaszów Maz.

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Tomaszów Mazowiecki

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Kierownika ds. Sprzedaży i Usług „To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spo...

20.03.202420.03.2024