Filtruj

Praca Sklep Rtv - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Praktykant/ka w markecie MediaMarkt Poznań Galeria Pestka

nowa oferta
MEDIA MARKT POLSKAMEDIA MARKT POLSKA
Poznań

Twoje zadania Poznanie wszystkich obszarów funkcjonowania sklepu i rotacyjna praca na różnych działach: AGD, RTV, nowe media, komputery, gaming, usługi Kompletowanie i wydawanie zamówień internetowych oraz wystawianie zleceń sprzedaży w wewnętrznym systemie Aktualizacja cenówek elektronicznych W...

30.04.202430.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMAGANIA: komun...

26.04.202426.04.2024

RTV EURO AGD-Pomocnik Doradcy Klienta, Komorniki k/Poznań

RTV EURO AGDRTV EURO AGD
Komorniki

LUBISZ SAM ORGANIZOWAĆ SOBIE PRACĘ? ORGANIZUJ JĄ U NAS! Przyjmuj codzienne dostawy do sklepów i jako PRACOWNIK DS. PRZYJĘCIA DOSTAW dbaj o: · odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie sklepowym lub przygotowanie ich do wystawienia na ekspozycję, · porządek w miejscu pracy, · bezpieczeństw...