Filtruj

Praca Sklep Zoologiczny - Janki

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik sklepu zoologicznego

ANNA WIENIAKOWSKAANNA WIENIAKOWSKA
Janki

Opis stanowiska: Do nowego zespołu sklepu zoologicznego poszukujemy pracowników, którzy razem będą budować wizerunek sklepu oraz tworzyć dobrą atmosferę pracy. Szukamy osób pełnych entuzjazmu, z pasją do zwierząt i chęcią pracy w dynamicznym środowisku. Wymagania: · Pasja do zwierząt i doświadcze...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc w sklepie, praca dodatkowa

SUPER ZOO SP. Z O.O.SUPER ZOO SP. Z O.O.
Janki

Jesteśmy siecią sklepów zoologicznych KAKADU ZOO, Do naszych sklepu w Jankach poszukujemy osoby do pomocy w pracy sklepu. Do Twoich obowiązków należeć będzie: Rozładunek towaru Dbanie o czystość w sklepie Pomoc przy opiece nad zwierzętami Oferujemy: Umowa zlecenie, 29zł/h Możliwość przedłuże...

04.04.202404.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Janki! Praca dodatkowa przy inwentaryzacji - liczenie towaru

JULIAJULIA
Janki

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w Jankach...

02.04.202402.04.2024
od 27 zł