Filtruj

Praca Slawomir - Zbylitowska Góra

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH (O)

DRAGAZ SŁAWOMIR DRAGANDRAGAZ SŁAWOMIR DRAGAN
Zbylitowska Góra

Zakres obowiązków: Monter paneli fotowoltaicznych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziana: znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia SEP, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski oraz Niemiec...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ (O)

Zakres obowiązków: operator koparki kołowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, może być emeryt lub rencista, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski (zapewniony dojazd - wyjazd i powrót w tym samym dniu). Wynagrod...