Filtruj

Praca w Słupia

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter - praca od zaraz!

Nowa Słupia

Zadania: Uzupełnianie wiązek elektrycznych Wymiana uszkodzonych wiązek elektrycznych Montaż anten, kamer, sterowników Uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki diody Przestrzeganie zasad BHP Wymagania: Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub produkcyjnej Zdolności manualne Umiejętnoś...

25.04.202425.04.2024

Praca Sezonowa. Kierowca w firmie kajakowej

ZUZIAZUZIA
Żarnowiec

Kierowca w firmie kajakowej Safari i Przeźroczyste kajaki Dębki. -Praca od końca czerwca do końca sierpnia w dobrym towarzystwie i na świeżym powietrzu. -Wymagane prawo jazdy kat.B i chęć do pracy w zespole :D...

24.04.202424.04.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stoisku z owocami sezonowymi

ANETAANETA
Jędrzejów

Zatrudnię osoby na stoiska z owocami sezonowymi. Praca lekka, przyjemna. Mile widziani tegoroczni maturzyści. Wynagrodzenie ok. 4000 zł plus premie od sprzedaży. Bardzo prosimy WYŁĄCZNIE o kontakt telefoniczny....