Filtruj

Praca Slusarskie Spawanie - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

ŚLUSARZ- SPAWACZ R37/1140-559/24

nowa oferta
FABER-CNC MARCIN WINNICKIFABER-CNC MARCIN WINNICKI
Włocławek

Zakres obowiązków: Drobne prace ślusarskie i spawalnicze Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Ślusarz* zawód - Spawacz uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie, uprawnienia spa...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ praca w Niemczech, DARMOWE zakwaterowanie!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Włocławek

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

11.05.202411.05.2024