Filtruj

Praca Slusarz Narzedziowy - Domatków

1-2 z 2 ofert pracy

Spawacz/Slusarz

nowa oferta
RÜBSAM FACHKRÄFTE GMBH & CO.KGRÜBSAM FACHKRÄFTE GMBH & CO.KG
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace spawalnicze na halach WYMAGANIA: Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność. OFERUJEMY: Umowa o prace na czas nieokreślony Termino...

03.05.202403.05.2024

ŚLUSARZ z praktyką przy stalach nierdzewnych

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ KRAKSERVIS SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ KRAKSERVIS SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie do montażu i montaż elementów wg rysunku technicznego przygotowanie elementów ze stali karbonowej i nierdzewnej do spawania oraz proste prace spawalnicze umiejętność prefabrykacji (cięcie, gięcie elementów, walcowanie na maszynie) będzie dodatkowym atutem WYMAGANIA...