Filtruj

Praca Slusarz Narzedziowy - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz narzędziowy (m/k/i)

nowa oferta
PIENING GMBHPIENING GMBH
Zielona Góra

OFERTA DLA CIEBIE! Nasz klient w Gremsdorf (Niemcy), którego produkty są częścią wielu historii sukcesu na całym świecie, poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko ślusarza narzędziowego. Chcesz wziąć udział w historii tego sukcesu? Twoje zadania: Produkcja, naprawa i konserwacja narzędzi, s...

04.05.202404.05.2024

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

LUMEL ALUCAST SP. Z O.O.LUMEL ALUCAST SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - regeneracja wykrojników używanych w prasach hydraulicznych; - ocena stanu technicznego powierzonych elementów; - prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym. Doświadczenie w zawodzie ś...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0520Obowiązki:- regeneracja wykrojników używanych w prasach hydraulicznych;- ocena stanu technicznego powierzonych elementów;- prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie zawodowe o ...