Filtruj

Praca Slusarz Spawacz Mag - Komorowo

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz/ spawacz mag tig praca dodatkowa

DAWIDDAWID
Komorze Przybysławskie

Witam, w związku rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz/spawacz Wymagania to chęć do pracy, dbałość i estetyka wykonywanych prac i dbanie o powierzony sprzęt. Zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych do warzyw. Możliwość pracy dodatkowej. Więcej informacji pod numerem tele...

13.09.202413.09.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz

NJU JOB SP. Z O.O.NJU JOB SP. Z O.O.
Biel

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko ślusarz/spawacz. Spawacz Obowiązki Spawanie i cięcie metali Wymagania komunikatywna znajomość języka niemieckiego ponad 4 lat doświadczenia na stanowisku spawacza umiejętność spawania różnymi metodam...

01.09.202401.09.2024

ślusarz remontowo-warsztatowy

KATARZYNAKATARZYNA
Zalas

· Zakres zadań: spawanie konstrukcji; składanie i sczepianie konstrukcji stalowych wg dokumentacji na podstawie rysunku technicznego; składanie elementów stalowych z półfabrykatów; naprawa konstrukcji stalowych; zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną ręczna lub mechaniczna obrób...

19.01.202419.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,9201 s