Filtruj

Praca Slusarz - Łowicz

1-3 z 3 ofert pracy

Szukamy ślusarza!

PRO-VEGAPRO-VEGA
Łowicz

Twój zakres obowiązków: •\tMontowanie elementów konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkami technicznymi, •\tPrace ślusarskie, •\tRealizacja zleceń produkcyjnych, •\tWykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy. Wymagania: •\tUmiejętn...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Montażysta rurociągów, ślusarz, mechanik.

CHŁODNICTWOCHŁODNICTWO
Skierniewice

Firma zatrudni na dogodnych warunkach mechanika-ślusarza....

08.04.202408.04.2024

Spawacz Lakiernik Kierowca Pakujący Elektryk Mechanik Administrator

ARKADIUSZARKADIUSZ

Jesteśmy małym zakładem produkującym meble drewniano metalowe. Nasz sklep internetowy to vatabi.info w którym można zobaczyć co robimy. Można nas jeszcze oglądać na faceboku pod nazwą fotele do laptopów. Szukamy osób, które chciałyby popracować kreatywnie i nieszablonowo. Szukamy: Spawacza konstrukc...

03.04.202403.04.2024
od 3500 zł