Filtruj

Praca Slusarz - Stare Kurowo

1-3 z 3 ofert pracy

ślusarz

Stare Kurowo

Zakres obowiązków: weryfikację sprawności stanu technicznego maszyn, sprawdzanie jakości wyrobów metalowych, trasowanie (wytyczanie linii na powierzchni metalu, na podstawie których wycinany jest określony kształt), prace spawalniczo-konstrukcyjne, obsługę maszyn technologicznych, System wynagrodzeń...

11.04.202411.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik (K/M)

AUDIT HR SP. Z O.O.AUDIT HR SP. Z O.O.
Drezdenko

Firma produkcyjna poszukuje na stanowisko: ELEKTORMECHANIK [K/M] Miejsce pracy: Drezdenko Wymagania: · wykształcenie średnie branżowe (ślusarz ,mechanik, elektryk, elektromechanik) · min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu, · mile widziane uprawnienia SEP-Grupa 1, UDT - do kierowa...

12.04.202412.04.2024

Zatrudnię mechanika/ślusarza/elektryka (także emeryta/rencistę)

PRALNIA DYWANÓW HYGEAPRALNIA DYWANÓW HYGEA
Drezdenko

Zatrudnię osobę do konserwacji i napraw urządzeń pralniczych. Praca polega na dokonywaniu drobnych napraw, przeglądów i bieżącej konserwacji pralek, suszarek i magla. W przypadku większych napraw zapewniamy wsparcie serwisu. Mile widziany emeryt/rencista. Praca stała w oparciu o umowę o pracę na cał...

27.03.202427.03.2024