Filtruj

Praca Slusarz

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU ( ŚLUSARZ)

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WITKOWIEOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WITKOWIE
Witkowo

Zakres obowiązków: Nauka praktycznej nauki zawodu nieletnich przebywających w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Witkowie - w zawodzie ślusarz. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dyplom mistrza staż pracy ogółem - lata: 2 [Umiejętność 2] : przygotowanie pedagogiczne w ...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Monter - Ślusarz bez doświadczenia do przyuczenia Wieluń

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Wieluń

Na potrzeby firmy produkcyjnej poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko pracy jako monter - ślusarz. Nie musisz posiadać doświadczenia - wykonamy przeszkolenie Oferujemy: pracę na stanowisku monter - ślusarz szkolenie stanowiskowe wewnątrz-zakładowe stabilne warunki zatrudnienia współpracę ...

19.04.202419.04.2024
od 30 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

dam pracę

PPH TADEUSZ SPYRAPPH TADEUSZ SPYRA
Imielin

zatrudnię ślusarza-spawacza emeryta lub rencistę...