Filtruj

Praca Smieci - Chojnice

1-3 z 3 ofert pracy

SM Spomlek zatrudni Automatyka

SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEKSPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEK
Chojnice

Główne zadania:- utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie elektrycznym, automatyki i informatyki- bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji- sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej- prowadzenie wła...

19.02.202419.02.2024

SM MLEKOVITA zatrudni sprzedawcę w Sklepie Firmowym

MARCINMARCIN
Chojnice

SM Mlekovita zatrudni sprzedawcę ucznia/ studenta w Sklepie Firmowym. Praca w wymiarze 80 - 120 godzin miesięcznie. Oferujemy elastyczny czas pracy. Praca na podstawie umowy zlecenia. W CV proszę umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do ...

17.10.202317.10.2023
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.
Człuchów

Zakres obowiązków: mechaniczne lub ręczne oczyszczanie ulic, chodników oraz placów, usuwanie śmieci z trawników,skwerów i parków, opróżnianie koszy na śmieci. Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 2 Mile widziane prawo jazdy kat.B. Praca w godzinach od 6.00 do 14.00...

29.03.202429.03.2024