Filtruj

Praca Smieci - Kalisz

Pracownik / konserwator do utrzymania porządku na posesji i obiekcie

nowa oferta
EMGIEMGI
Kalisz

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku utrzymania porządku na posesji i wokół obiektu. Obowiązki będą obejmować czyszczenie kostki brukowej, odśnieżanie w zimie, utrzymanie porządku i czystość w obiekcie i wokół obiektu, segregacja śmieci, koszenie trawy, drobne naprawy, utrzyma...

07.05.202407.05.2024
od 1000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN DOMOWY

nowa oferta
POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJPOLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ
Kalisz

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, toaleta osoby leżącej (w łóżku), pielęgnacja, zakupy, podawanie leków, utrzymanie czystości, pranie odzieży i bielizny, zmiana pampersów, kontakt z lekarzem. Wynoszenie śmieci. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Uprawnienia opiekuna medycznego ...

06.05.202406.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KSIĘGOWY

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W LEWKOWIESPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W LEWKOWIE
Lewków

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości: rejestracja zdarzeń gospodarczych w programie Czynsze i Finanse, obsługa kadrowa kompleksowa: dwóch pracowników i umów o dzieło, deklaracje do ZUS, sporządzenie i analiza Wyników Finansowych SM, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) u...

29.04.202429.04.2024